اینکه زنان چه لباسی بپوشند به خود آنها مربوط است

ولیعهد عربستان سعودی در سخنانی بار دیگر اتهاماتی را به ایران نسبت دادو مدعی شد که ایران به عناصر گروه تروریستی القاعده پناه می دهد.

محمد بن سلمان در بخشی از مصاحبه طولانی و مفصل با شبکه سی بی اس آمریکا ادعا کرد: بسیاری از عناصر القاعده از سوی ایران حمایت می شوند و ایران تحویل آنها را نمی پذیرد. این تعداد شامل پسر اسامه بن لادن نیز می شود که در داخل خاک ایران و زیر لوای ایران زندگی می کند.

ولیعهد سعودی در ادامه  افزود: پس از سال ۱۹۷۹ میلادی بویژه نسل من قربانی افراط گرایی شدیم. عربستان به زودی اقدامات خود برای مبارزه با افراط گرایی را برای جهان رونمایی خواهد کرد.

وی در ادامه گفت: در واقع این عربستان واقعی نیست. عربستان واقعی عربستانی است که به زودی خواهید یافت. مردم عربستان از همه نوع تکنولوژی استقبال می کنند.

ولیعهد سعودی در بخش دیگری از سخنانش که از سوی سایت این شبکه آمریکایی منتشر شده، گفت: در راستای اعطای حقوق زنان گام هایی برداشته ایم اما هنوز کارهای زیادی مانده است. در حال تلاش برای تصویب قانون برابری دستمزد زن و مرد هستیم.

محمد بن سلمان در ادامه مدعی شد: قوانین مربوط به پوشش زنان در اصول شریعت مشخص است و براساس قوانین شریعت آنها باید لباس های مناسب و محترمانه بپوشند. چنین موضوعی برای مردان نیز صدق می کند اما این قوانین به طور مشخص ذکر نکرده است که زنان حتما باید چادر و یا روسری سیاه بپوشند و چنین تصمیمی به طور کلی به خود زنان مربوط می شود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *