پشتیبانی تمام عیار جبهه فرهنگی حجاب و عفاف از بیانات رهبر انقلاب در موضوع حجاب اسلامی /تمام مراتب حاکمیت و جامعه موظفند در مقابل گناه اجتماعی بایستند

دبیرکل جبهه فرهنگی حجاب و عفاف ضمن تبیین الگوی زن تراز مسلمان در انقلاب اسلامی اظهار داشت: موضوع تبیین الگوی زن مسلمان و برتری ها ، جامعیت وارجحیت آن بر الگوهایی که مکاتب معاصر بشری از زن ارائه می کنند، یکی از مهمترین سرفصل های جامعه سازی دینی است.
حجت الاسلام دعایی با اشاره به تحرکات دشمن در حوزه فرهنگ زن مسلمان خاطرنشان کرد: با کمال تأسف الگوی ناقص، معیوب و فاقد شاخصه های عقلانی و آکنده از آموزه های شهوانی، حیوانی و الحادی زن غربی از یک سو توسط رسانه های بیگانه و استعماری و از سوی دیگر توسط عناصر تحت تأثیر فرهنگ غربی ، همراه با طراحی وسازماندهی پیچیده و صرف میلیاردها دلار به صورت موج ویرانگر همه جانبه فرهنگی در فضای کشور اسلامی ایران منعکس شده و باید اقرار کرد که ضریب نفوذ آن قابل توجه ارزیابی می شود.
وی افزود: در مقابل این فضا، به منظور حفظ و توسعه فرهنگ غنی اسلامی علمای برجسته اسلام از یک سو و موج عظیم زنان مسلمان متدین ایران اسلامی از سوی دیگر الگوی زن تراز انقلاب اسلامی را شناسایی، تبیین و برای فرهنگ سازی متناسب با آن در طول چهل سال گذشته تلاش کرده اند.
دعائی با بیان نفوذ جریان مرموز فرهنگی لیبرالیستی در بدنه مصادر رسمی نظام و تأثیر آن بر الگوی زن تراز انقلاب گفت: الگوی زن اسلامی مورد بی مهری های متعدد و متنوع در سطوح مختلف فرهنگ سازی قرار گرفته است؛ البته باید توجه داشته باشیم ما با جنگی تمام عیار در زمینه ترویج این دو الگو در طی این چهل سال و به ویژه در سال های اخیر مواجه هستیم، این جنگ تمام عیار در روزها و ماه های اخیر به حرمت شکنی های متعدد توسط تعدادی از زنانی که بر اساس اسناد بی شمار برای دامن زدن به این جریان اجیر شده و وابسته به فرقه های ضاله و گروهک های محارب بودند بروز ونمود پیدا کرد.
وی افزود: تأسف عمیقتر این است که همان جریان نفوذی فرهنگی در بدنه حاکمیت با تاکتیک های پیچیده جنگ فرهنگی و رسانه ای و گل آلود کردن فضای تصمیم گیری شفاف برای جامعه، حرکت های هنجارشکنانه اخیر را مورد تأیید و تشویق قرار داد و زمینه سازی لازم برای توسعه و فراگیری آن در دستورکار قرار گرفت.
دبیرکل جبهه فرهنگی حجاب و عفاف تصریح کرد: بعد از موضعگیری های متعدد دلسوزان واقعی جامعه اعم از علمای حوزه علمیه، گروه های فعال و سازنده اجتماعی و برخی از مسئولین متدین، در شب میلاد حضرت زهرا(س)، رهبر حکیم و شجاع انقلاب؛ حضرت آیت خامنه ای، در موضعگیری شفاف، شجاعانه، عمیق و همه جانبه، نظر صریح اسلام و سیاست تغییرناپذیر و قاطع نظام اسلامی همراه با تحلیلی جامع نسبت به موضوع را ارائه فرمودند.
وی با استناد به فرمایشات مقام معظم رهبری در خصوص موضوع حجاب در دیدار با مداحان اهل بیت(سلام الله علیهم) بیان داشت: در نظام اسلامی الگوی زن مسلمان، بانویی پاک و مطهر، همه جانبه و سرشار از کمالات یعنی حضرت صدیقه کبری(س) می باشد. جامعه اسلامی باید اسوه کامل زهرای مطهر را در نظام زن، خانواده و جامعه دینی پیاده کند.
دعائی افزود: پوشش عفیفانه زن مسلمان مایه عزت، سلامت، مصونیت و هویت بخشی به اوست و به علت اینکه این پوشش عفیفانه یکی از ضروریات دین مبین اسلام است و موضوعی صددرصد اجتماعی است هنجارشکنی نسبت به آن از گناهان کبیره اجتماعی بوده و تمام مراتب حاکمیت و جامعه موظفند در مقابل گناه اجتماعی بایستند و این گناه را از صحنه اجتماع حذف کنند.
دبیرکل جبهه فرهنگی حجاب و عفاف ضمن تأکید بر ظرفیت مردمی جبهه در زمینه مقابله با جریان نفوذ فرهنگی در راستای بیانات رهبر انقلاب تأکید کرد: ما به عنوان جبهه فرهنگی حجاب و عفاف که شبکه ای مردمی مشتمل بر صدها موسسه و هزاران فعال فرهنگی عرصه حجاب و عفاف هستیم، پشتیبانی کامل و تمام عیار خود را از بیانات رهبر حکیم انقلاب اعلام نموده و از همه مسئولین نظام اسلامی و آحاد ملت متدین و برومند درخواست می کنیم در بسط فرهنگ اسلامی نسبت به زن تراز در جامعه اسلامی کوشا بوده و تمام امکانات علمی، فرهنگی، اجتماعی و سیاسی خود را برای زدودن رسوب های فرهنگ منحط غربی نسبت به جایگاه زن در جامعه به کار گیرند.
وی  با درخواست از مسئولین اجرایی و فرهنگی درباره تحقق بیانات رهبر انقلاب در زمینه مقابله با جریان ضدانقلاب بر علیه حجاب گفت: ما به جد از مقامات مسئول درخواست می کنیم بدون کوچکترین مسامحه در مقابل شبکه سازمان یافته وابسته به دشمنان نظام و اسلام که درصدد اشاعه فرهنگ مبتذل و ضدانسانی غرب که درصدد هنجارشکنی نسبت به حرمت های الهی در جامعه هستند قاطعانه برخورد کنند و مقابل نفوذ و توسعه عوامل ویرانگر برای فرهنگ اسلامی در جامعه بایستندوهمه مسیرهای نفوذذرا سد نمایند.
وی در پایان افزود: جامعه اسلامی ما هم در مقابل رضاخان جلاد ایستادو با تقدیم بالغ بر سه هزار شهید ازپوشش عفیفانه و فرهنگ آسمانی وقرآنی خود دفاع نمود و اکنون نیز در مقابل زر وزور و تزویری که به صورت شبکه ای میخواهد جامعه را از عفاف تهی کند وبه زور حجاب را از سر جامعه بانوان فرهیخته ما بکشد ایستاده است و با تمام قدرت از استقلال و شرافت دینی و ملی خود دفاع می نماید .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *