دشمنان غیرت دینی، حیا و حجاب و عفاف را هدف گرفته‌اند

به گزارش جبهه فرهنگی حجاب و عفاف؛ سردار محمدرضا نقدی ساعتی پیش در جمع خبرنگاران در مسجد پنج تن آل عبای سمنان اظهار داشت: سعی ما بر این است که دستاوردها و تجربه‌های درخشان انقلاب شکوهمند اسلامی در این مدت را به مردم بیان و منتقل کنیم.

وی با اشاره به تلاش شوم دشمنان برای زیر سؤال بردن ارزش‌ها در جامعه ایران اسلامی افزود: امروز لازم است تا فرهنگ مقاومت بیش‌ازپیش برای جامعه تبیین شده و دستاوردهای انقلاب اسلامی برای مردم بیان شود و روشنگری در این زمینه در کشور و در سطح دنیا از برنامه‌های معاونت فرهنگی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی است.

سردار نقدی با اشاره به فعالیت بیش از ۲۷۰ شبکه‌های ماهواره‌ای فارسی‌زبان علیه ارزش‌های این مرزوبوم با حمایت دشمنان مزدور و مستکبر ایران اسلامی تصریح کرد: علاوه بر این امروز دشمن با استفاده از برخی نیروها در داخل کشورمان و با اجیر کردن برخی افراد در تلاش‌اند تا آثاری برخلاف راه شهدا تولید کرده و به خورد ملت ما بدهند.

وی با بیان اینکه دشمن به دنبال این است تا نیروهای خودمان را علیه خودمان به کار بگیرد تا غیرت و حیا را در مردم ایران به تمسخر بگیرد افزود: در روزهای اخیر نیز مردم شاهد برخی از این فیلم‌ها که در آن غیرت دینی، حیا و حجاب و عفاف را زیر سؤال برده شد؛ بودند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *