چادرهای نیم بهاء یا ۱۵ هزار تومان ارزان تر از تعرفه بازار

محمد امین شه منظری مدیر موسسه خانه حجاب و عفاف ستیا، در گفت و گو با خبرنگار جبهه فرهنگی حجاب و عفاف درباره فعالیت های این موسسه گفت: این موسسه درباره محصولات عفاف و حجاب فروشگاهایی متفاوت با سایر فروشگاه ها راه‌اندازی کرده است.

وی افزود: در این فروشگاه که خانه حجاب نام دارد افزون بر چادرهای دوخته شده چادرهای قواره‌ای با جنس اصل با نصف قیمت یا ۱۵ هزار تومان ارزان تر از تعرفه بازار عرضه می‌شود که با استقبال خوبی از سوی متقاضیان مواجه شده است.

مدیر موسسه خانه حجاب و عفاف ستیا بیان داشت: همچنین در مجموعه خانه حجاب قرار است بخش دیگری برای دختران ۶ تا ۱۲ سال اختصاص یافته و محصولات حجاب مختص این گروه سنی ارائه شود.

شه منظری اظهار داشت: متاسفانه طراحان ما در زمینه حجاب اسلامی برای لباس‌های مجلسی کمتر طرح ارائه می‌کنند در حالیکه این موضوع مورد توجه جامعه امروزی است.

وی ابراز کرد: تولید مانتوهای اسلامی از دیگر طرح‌های این موسسه است که اگر حمایت شود به مرحله تولید و عرضه خواهد رسید.

مدیر موسسه خانه حجاب و عفاف ستیا خاطرنشان کرد: موسسه خانه حجاب و عفاف  ستیا در دو بخش ترویج فرهنگ حجاب و عفاف و ارائه محصولات عفاف و حجاب فعالیت دارد.

لازم به ذکر است که موسسه خانه حجاب وعفاف ستیا در شهر تبریز به آدرس چهار راه شهید بهشتی ،روبه روی بانک توسعه تعاون ، برج ابریشم ، خانه جاب و عفاف و ستیا، قرار دارد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *