استفاده از ظرفیت فضای مجازی در راستای ترویج حجاب و عفاف تازه مسلمانان

جمال طاهری مدیر موسسه انجمن اسلامی شهید تازه مسلمان ادواردو آنیلی اصفهان در گفت و گو با  خبرنگار جبهه فرهنگی حجاب و عفاف درباره اقدامات این انجمن در زمینه حجاب و عفاف؛ گفت: تولید عکس نوشته‌های در زمینه حجاب و عفاف در فضای مجازی نظیر تلگرام، فیسبوک؛ واتس آپ؛ از جمله اقدامات این موسسه است.

وی افزود: اعزام تازه مسلمانان به دانشگاه، مساجد،  صدا و سیمای ایران که در بخشی از برنامه‌ها به مساله حجاب و عفاف پرداخته می‌شود.

طاهری بیان داشت: همچنین ساخت کلیپ «فانوس دریایی» در قالب داستان یک دختر ایرانی ساکن غرب که غرق در گناه بوده و به توبه پرداخته از دیگر فعالیت‌های این موسسه است.

وی با بیان اینکه موسسه ۵ هزار فلش کارت حجاب را برای نیروی انتظامی چاپ و ارسال کرده است، ابراز کرد: همچنین برپایی نمایشگاه تصویرنوشته من محجبه‌ام برای دانشگاه‌ها، مدارس و مساجد و حسینیه‌ها، از دیگر اقدامات موسسه بوده است.

مدیر موسسه انجمن اسلامی شهید تازه مسلمان ادواردو آنیلی در پایان خاطرنشان کرد: علاقه مندان به استفاده از آثار فرهنگی حجاب و عفاف موسسه می‌توانند به آدرس کانال تلگرامی choosing_hijab @ و در اینستاگرام به آدرس   http://www.instagram.com/i_have_hijab  مراجعه بفرمایند.

طاهری بیان داشت: در بخش کمیک استریپ نیز انجمن داستان مصور یا کمیک استریپ حجاب به بیست زبان تولید و در دسترس عموم برای استفاده قرار داده است که در سایت islamcomics.com این مجموعه قابل دریافت است.

وی گفت: علاقه‌مندان به دریافت آثار نمایشگاهی انجمن می‌توانند به سایت http://edvardo.com/ مراجعه کنند؛ همچنین تولیدات پیرامون تازه مسلمانان را نیز می‌توانند در سایت http://rahyafte.com دنبال نمایند.

طاهری اظهار داشت: انجمن اسلامی شهید ادواردو آنیلی چهار سری از تصویرسازی‌های مجموعه «خورشید خانم» را در فضای مجازی منتشر کرده این مجموعه که اثر هنرمند تصویرساز خانم فهیمه نیکومنظر است تلفیقی از تصاویر سنتی خورشید خانوم و دختران محجبه امروزیست. استفاده از این طراحی‌ها برای عموم با حفظ آرم و نشان انجمن اسلامی ادواردو آزاد است.

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *